Wimbledon 2019 live prenosy zadarmo – sledujte tenis naživo

WIMBLEDON LIVE PRENOSY

Sledujte Wimbledon v priamom prenose ZADARMO a tipujte LIVE »

Wimbledon live prenosy zadarmo

Wimbledon 2021 termín a program zápasov online

Wimbledon, je najstarší a najslávnejší tenisový turnaj na svete. Predstavuje tretí zo štyroch Grand Slamov, každoročne hraný na prelome júna a júla v juhozápadnej londýnskej časti Wimbledon.

Kde sledovať Wimbledon 2021 live

Wimbledon v TV naživo – live prenosy

Vysielacie práva pre živé vysielanie Wimbledonu vlastní skupina Nova so svojimi kanálmi Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Minulých rokoch bežali zápasy (väčšinou záznamy) tiež na TV Fanda, teraz Nova Action. Využiť môžete tiež internetovú televíziu Voyou, ktorá je na prvých 7 dní zdarma, potom stojí 189 Kč / mesiac. Naživo môžete sledovať prenosy z Wimbledonu TU.

Zápasy českých tenistov pravidelne vysiela tiež ČT Sport, prípadne ČT2. Sledovať živé prenosy z Roland Garros môžete TU.

Wimbledon online live stream

Promo akcie alebo aj živé prenosy z tretieho grandslamu sezóny (Wimbledon) sú k dispozícii aj na Fortuna TV a na TV Tipsport. Sledujte všetky zápasy v priamom prenose a zároveň tipujte LIVE stávky, čo vám okrem zábavy môže priniesť tiež zarobené peniaze.

Hľadáte Vimbledon, Vymbledon, Wymbledon, Vimbledom či Wimbledom?

V názve najslávnejšieho tenisového turnaja Wimbledon možno ľahko zameniť písmenká a vznikne z toho napríklad niektorý z tvarov, ktoré vidíte v tomto nadpise vyššie. Ak ste sa dostali na túto stránku a čítate tento text, určite si do nabudúce zapamätáte, že správny tvar je len Wimbledon, teda s W na začiatku a mäkkým i po ňom. Na konci sa potom píše písmeno n.

Free spiny zadarmo