Liga majstrov UEFA – live prenosy online

LIGA MAJSTROV LIVE PRENOSY

Sledujte Ligu majstrov dnes v priamom prenose – audio živý komentár TU ►

Live prenosy online

TIP: Všetky futbalové prenosy dnešného dňa nájdete v programe na živě prenosy

Liga Majstrov 2020/2021

Futbalová Liga majstrov UEFA bude v sezónach 2018/2019, 2019/2020 a 2020/2021 dostupná z českých platforiem iba u spoločnosti O2 v rámci internetovej televízie O2 TV. Prevádzkovateľ drží práva pre všetky stretnutia a to nielen pre územie Českej republiky ale aj Slovenska.

Kde môžem sledovať Ligu majstrov live?

Spoločnosť O2 Tefefonica sa stala držiteľom kompletných práv na Ligu majstrov pre slovenských trh, kde bude tiež zabezpečovať výhradnú distribúciu obsahu. To znamená, že od sezóny 2018/19 fanúšikovia futbalu už nemôžu sledovať zápasy UEFA Ligy Majstrov ako v posledných rokoch. RTVS a rovnako aj Digi Sport totiž prišiel o práva na túto prestížnu súťaž.

Po novom bude vysielať všetky stretnutia Champions League exkluzívne nová športová televízia Orange Šport od konkurenčného operátora Orange.

Hlavným ťahákom kanálov Orange Sport je spomínaná Liga Majstrov UEFA, exkluzívne práva vlastní Orange do roku 2021. Okrem LM možte sledovať prenosy – 1. česká futbalová liga, Česká hokejová extraliga, Európska basketbalová liga, MMA, Bayern TV alebo Český fightning.

Liga majstrov živý audio prenos

Stávková kancelária Tipsport začala ponúkať svojim klientom úplne novú možnosť ako sledovať Ligu majstrov živom prenose. Ak máte u Tipsportu účet, tak si môžete pustiť pri všetkých stretnutiach český audio živý komentár.

Audio komentár nájdete pri futbalových stretnutiach, pre ktoré TV Tipsport nevysiela z licenčných dôvodov prenosy naživo (napr. Liga majstrov, Európska liga, Premier League). Rádio funguje aj v mobile.

Free spiny zadarmo