MS VO FUTBALE 2022 KATAR – Sledujte futbal online zadarmo

MS VO FUTBALE 2022 LIVE PRENOSY

Sledujte futbalové zápasy v priamom prenose ONLINE a tipujte LIVE »

Live prenosy zadarmo

Majstrovstvá sveta vo futbale 2022 v Katare

Na MS vo futbale 2022 v Katare môžeme očakávať celkovo 64 zápasov. Budú sa hrať na ôsmich štadiónoch celkovo 21 dní. Šampionát odštartuje v nedeľu 20. novembra a víťaza spoznáme 18. decembra. 

Kde sledovať MS 2022 futbal live prenosy?

Vysielacie práva na futbalové MS 2022 v Katare na Slovensku vlastní RTVS. Všetky zápasy MS tak budú odvysielané na kanáli RTVS Šport live, prípadne RTVS 1 – Jednotke.

V Českej republike je vlastníkom práv Česká televize, ktorá zápasy odvysiela na ČT Sport. V rámci úsporných opatrení odstúpila časť práv telvízii Nova, ktorá odvysiela niekoľko zápasov na svojich kanáloch Nova Sport.

Tipsport bonus 50 EUR len za registráciu

Program MS vo futbale 2022, Katar

Kompletný program všetkých zápasov MS vo futbale 2022 v Katare, ktoré sa uskutoční od 21. novembra do 18. decembra 2022.

  • 20. november 2022: prvý zápas
  • 2. december: koniec základnej fázy
  • 3. – 6. december: osemfinále
  • 9. – 10. december: štvrťfinále
  • 13. – 14. december: semifinále
  • 17. december: zápas o 3. miesto
  • 18. december: finále

Program MS 2022 vo futbale – skupinová časť

A-skupina

nedeľa 20. novembra:
Katar – Ekvádor 17.00 hh (Al Khor)

pondelok 21. novembra:
Senegal – Holandsko 11.00 h (Doha)

piatok 25. novembra:
Katar – Senegal 14.00 h (Doha)
Holandsko – Ekvádor 17.00 h(Doha)

utorok 29. novembra:
Holandsko – Katar 16.00 h (Al Khor)
Ekvádor – Senegal 16.00 h (Doha)

B-skupina

pondelok 21. novembra:
Anglicko – Irán 14.00 h (Doha)
USA – Wales 20.00 h (Al Rayyan)

piatok 25. novembra:
Wales – Irán 11.00 h (Al Rayyan)
Anglicko – USA 20.00 h (Al Khor)

utorok 29. novembra:
Wales – Anglicko 20.00 h (Al Rayyan)
Irán – USA 20.00 h (Doha)

C-skupina

utorok 22. novembra:
Argentína – Saudská Arábia 11.00 h (Lusail)
Mexiko – Poľsko 17.00 h (Doha)

sobota 26. novembra:
Poľsko – Saudská Arábia 14.00 h (Al Rayyan)
Argentína – Mexiko 20.00 h (Lusail)

streda 30. novembra:
Poľsko – Argentína 20.00 h (Doha)
Saudská Arábia – Mexiko 20.00 h (Lusail)

D-skupina

utorok 22. novembra:
Dánsko – Tunisko 14.00 h (Al Rayyan)
Francúzsko – Austrália 20.00 h (Al Wakrah)

sobota 26. novembra:
Tunisko – Austrália 11.00 h (Al Wakrah)
Francúzsko – Dánsko 17.00 h(Doha)

streda 30. novembra:
Tunisko – Francúzsko 16.00 h (Al Rayyan)
Austrália – Dánsko 16.00 h (Al Wakrah)

E-skupina

streda 23. novembra:
Nemecko – Japonsko 14.00 h (Al Rayyan)
Španielsko – Kostarika 17.00 h (Doha)

nedeľa 27. novembra:
Japonsko – Kostarika 11.00 h (Al Rayyan)
Španielsko – Nemecko 20.00 h (Doha)

štvrtok 1. decembra:
Japonsko – Španielsko 20.00 h (Al Rayyan)
Kostarika- Nemecko 20.00 h (Al Khor)

F-skupina

streda 23. novembra:
Maroko – Chorvátsko 11.00 h (Al Khor)
Belgicko – Kanada 20.00 h (Al Rayyan)

nedeľa 27. novembra:
Belgicko – Maroko 14.00 h (Doha)
Chorvátsko – Kanada 17.00 h (Al Rayyan)

štvrtok 1. decembra:
Chorvátsko – Belgicko 16.00 h (Al Rayyan)
Kanada – Maroko 16.00 h (Doha)

G-skupina

štvrtok 24. novembra:
Švajčiarsko – Kamerun 11.00 h (Al Wakrah)
Brazília – Srbsko 20.00 h (Lusail)

pondelok 28. novembra:
Kamerun – Srbsko 11.00 h (Al Wakrah)
Brazília – Švajčiarsko 17.00 h (Doha)

piatok 2. decembra:
Kamerun – Brazília 20.00 h (Lusail)
Srbsko – Švajčiarsko 20.00 h (Doha)

H-skupina

štvrtok 24. novembra:
Uruguaj – Kórejská republika 14.00 h (Al Rayyan)
Portugalsko – Ghana 17.00 h (Doha)

pondelok 28. novembra:
Kórejská republika – Ghana 14.00 h (Al Rayyan)
Portugalsko – Uruguaj 20.00 h (Doha)

piatok 2. decembra:
Kórejská republika – Portugalsko 16.00 h (Al Rayyan)
Ghana – Uruguaj 16.00 h (Al Wakrah)

Tipsport bonus 50 EUR len za registráciu

Program MS 2022 vo futbale – playoff

OSEMFINÁLE

sobota 3. decembra:
1A – 2B 16.00 h
1C – 2D 20.00 h

nedeľa 4. decembra:
1D – 2C 16.00 h
1B – 2A 20.00 h

pondelok 5. decembra:
1E – 2F 16.00 h
1G – 2H 20.00 h

utorok 6. decembra:
1F – 2E 16.00 h
1H – 2G 20.00 h

ŠTVRŤFINÁLE

piatok 9. decembra:
víťaz osemfinále 5 – víťaz osemfinále 6 16.00 h
víťaz osemfinále 1 – víťaz osemfinále 2 20.00 h

sobota 10. decembra:
víťaz osemfinále 7 – víťaz osemfinále 8 16.00 h
víťaz osemfinále 3 – víťaz osemfinále 4 20.00 h

SEMIFINÁLE

utorok 13. decembra:
víťaz štvrťfinále 1 – víťaz štvrťfinále 2 20.00 h

streda 14. decembra:
víťaz štvrťfinále 3 – víťaz štvrťfinále 4 20.00 h

O BRONZ

sobota 17. decembra:
zdolaný semifinále 1 – zdolaný semifinále 2 16.00 h

FINÁLE

nedeľa 18. decembra:
víťaz semifinále 1 – víťaz semifinále 2 16.00 h

Tipsport bonus 50 EUR len za registráciu

Majstrovstvá sveta vo futbale 2018 v Rusku

PROGRAM FINÁLE

Francúzsko – Chorvátsko 4:2 (Moskva Lužniki, 17:00)

PROGRAM 3. MIESTO

Belgicko – Anglicko 2:0 (Petrohrad Petrohrad Stadium, 16:00)

PROGRAM SEMIFINÁLE

Francúzsko – Belgicko 1:0 (Petrohrad Petrohrad Stadium, 20:00)
Chorvátsko – Anglicko 2:1 (Moskva Lužniki, 20:00)

PROGRAM ŠTVRŤFINÁLE

Uruguaj – Francúzsko (Nižnij Novgorod, 16.00 h SELČ)
Brazília – Belgicko (Kazaň, 20.00 h SELČ)

Sobota 7. júla:

Švédsko – Anglicko (Samara, 16.00 SELČ)
Rusko – Chorvátsko (Soči, 20.00 SELČ)

PROGRAM OSEMFINÁLE

Sobota 30. júna:

Francúzsko – Argentína 4:3 (Kazaň, 16.00)
Uruguaj – Portugalsko 2:1(Soči, 20.00)

Nedeľa 1. júla:

Španielsko – Rusko 1:2 (Moskva / Lužniki, 16.00)
Chorvátsko – Dánsko 2:1 (Nižnij Novgorod, 20.00)

Pondelok 2. júla:

Brazília – Mexiko 2:0 (Samara, 16.00)
Belgicko – Japonsko 3:2 (Rostov nad Donom, 20.00)

Utorok 3. júla:

Švédsko – Švajčiarsko 1:0 (Petrohrad, 16.00)
Kolumbia – Anglicko 1:2 (Moskva / Otkrytie Arena, 20.00)

Bonus len za registráciu