RTVS Šport live – živé vysielanie kanálu RTVS :Šport v TV a online

Sledujte internetové vysielanie slovenského TV kanálu RTVS:Šport (RTVS Šport LIVE).
Program RTVS Šport je možné sledovať iba online na území Slovenska zadarmo. Športové prenosy vysielané v HD kvalite sledujte v priamom prenose na svojom pc, tablete a mobile.

Live stream RTVS Šport online vysielanie naživo

Sledujte STV1 - Jednotku online vysielanie zadarmo
TIP: Všetky aktuálne športové prenosy dnešného dňa nájdeme v ponuka na hlavnej stránke

MS vo futbale 2022, Katar live na RTVS ŠPORT

Najväčší futbalový sviatok sa začína 20. novembra, RTVS prinesie všetkých 64 zápasov. Všetkých 64 zápasov prinesie slovens na RTVS Šport aj na webe rtvs.sk.

Program zápasov základných skupín MS vo futbale 2022 na RTVS Šport

20. november

  • Katar – Ekvádor (skupina A) 17:00 hod 

21. november

  • Anglicko – Irán (skupina B) 14:00 hod
  • Holandsko – Senegal (skupina A) 17:00 hod
  • USA – Wales (skupina B) 20:00 hod 

22. november 

  • Argentína – Saudská Arábia (skupina C) 11:00 hod 
  • Dánsko – Tunisko (skupina D) 14:00 hod 
  • Mexiko – Poľsko (skupina C)  17:00 hod 
  • Francúzsko – Austrália (skupina D)  20:00 hod 

23. november

  • Maroko – Chorvátsko (skupina F) 11:00 hod 
  • Nemecko – Japonsko (skupina E) 14:00 hod 
  • Španielsko – Kostarika (skupina E) 17:00 hod 
  • Belgicko – Kanada (skupina F) 20:00 hod 

24. november

  • Švajčiarsko – Kamerun (skupina G) 11:00 hod
  • Uruguaj – Južná Kórea (skupina H)  14:00 hod 
  • Portugalsko – Ghana (skupina H)  17:00 hod 
  • Brazília – Srbsko (skupina G) 20:00 hod 

25. november

  • Irán – Wales (skupina B) 11:00 hod 
  • Katar – Senegal (skupina A) 14:00 hod 
  • Holandsko – Ekvádor (skupina A) 17:00 hod 
  • Anglicko – USA (skupina B) 20:00 hod 

26. november

  • Tunisko – Austrália (skupina D) 11.00 hod
  • Poľsko – Saudská Arábia (skupina C) 14:00 hod
  • Francúzsko – Dánsko (skupina D) 17:00 hod
  • Argentína – Mexiko (skupina C) 20:00 hod

27. november

  • Japonsko – Kostarika (skupina E) 11:00 hod
  • Belgicko – Maroko (skupina F) 14:00 hod
  • Chorvátsko – Kanada (skupina F) 17:00 hod
  • Španielsko – Nemecko (skupina E) 20:00 hod

28. november

  • Kamerun – Srbsko (skupina G) 11:00 hod
  • Južná Kórea – Ghana (skupina H) 14:00 hod
  • Brazília – Švajčiarsko (skupina G) 17:00 hod
  • Portugalsko – Uruguaj (skupina H) 20:00 hod

29. november

  • Holandsko – Katar (skupina A)16:00 hod
  • Anglicko – Wales (skupina B) 20:00 hod

30. november

  • Francúzsko – Tunisko (skupina D) 16:00 hod
  • Poľsko – Argentína (skupina C) 20:00 hod

1. december

  • Chorvátsko – Belgicko (skupina F) 16:00 hod
  • Japonsko – Španielsko (skupina E) 20:00 hod

2. december

  • Južná Kórea – Portugalsko (skupina H) 16:00 hod
  • Brazília – Kamerun (skupina G)  20:00 hod
Bonus len za registráciu